Katarzyna Kroner

radca prawny

Specjalizuję się w prawie cywilnym i gospodarczym, a także prawie medycznym. Od początku kariery zawodowej związana jestem głównie ze spółkami kapitałowymi w większości giełdowymi...
[Więcej >>>]

Sklep

Projekt ustawy zmieniającej ustawę o wyrobach medycznych jest już w Sejmie

Katarzyna Kroner30 lipca 2015Komentarze (0)

Trwają wakacje. Nareszcie nadszedł czas na zasłużony odpoczynek, a nawet jak nie masz urlopu, to i tak jest wiele możliwości, aby cieszyć się smakami lata. Wakacje też na moim blogu, rzadziej pojawiają się nowe wpisy, wolniej mogę odpisywać na ewentualne maile czy komentarze. Generalnie uwielbiam słońce, cieszę się nim i Tobie też go dużo życzę.

Dlatego dziś krótka informacja, ale jakże ważna. Zmiany w ustawie o wyrobach medycznych są coraz bliżej. W piątek 24 lipca wpłynął do Sejmu rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o wyrobach medycznych oraz niektórych innych ustaw.

O planowanej nowelizacji oraz projekcie pisałam już na moim blogu. Dziś krótko przypomnę, że projekt dotyczy wdrożenia europejskich dyrektyw medycznych, w zakresie obrotu i używania wyrobów medycznych. Ustawa odnosi się także do działających w tym obszarze podmiotów i organów nadzoru m. in. wyznaczania i nadzoru jednostek notyfikowanych. Zmiany dotyczyć będą również zgłaszania danych o wyrobach i ich wytwórcach oraz systemu nadzoru nad rynkiem wyrobów medycznych, którym objęto także sprzedaż wyrobów przez Internet.

Pamiętaj że, nie musisz sam szukać i czytać przepisów, o wszelkich dalszych działaniach w Sejmie będę Cię informować na bieżąco 😉

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Katarzyna Kroner

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kroner w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kroner w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: