Życzenia Świąteczne

Katarzyna Kroner        23 grudnia 2020        4 komentarze

Drodzy czytelnicy,

bardzo dziękuję wam za kolejny wspólny rok. Dla wszystkich był trudny. W branży wyrobów medycznych też nie było łatwo: ciągłe zmiany przepisów, załamanie w sprzedaży niektórych grupach wyrobów, z drugiej strony ogromne zapotrzebowanie na inne. Z jednej strony braki produktów, a z drugiej zalanie rynku wyrobami złej jakości i niewiadomego pochodzenia. Walka o przetrwanie, stres i konieczność dostosowania się do nowych realiów rynkowych towarzyszyły nam na co dzień, równocześnie wielu  miało szansę spojrzeć na pracę inaczej, z dystansem, pojawiły się nowe możliwości i wyzwania. Dlatego na najbliższe miesiące życzę Państwu dużo siły w codziennej walce z przeciwnościami. Mam nadzieję, że w nadchodzącym Nowym Roku, bogatsi o nowe doświadczenia, dotrzemy razem do bezpiecznej przystani.

Na koniec pragnę serdecznie podziękować wam moim czytelnikom, klientom, partnerom i przyjaciołom za wsparcie, zaufanie, cierpliwość i współpracę.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 661 825 531e-mail: katarzyna.kroner@legalkp.pl

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Marek Mielcarek 25 grudnia, 2020 o 22:34

Zdrowych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów w NR.

Odpowiedz

Katarzyna Kroner 26 grudnia, 2020 o 17:59

Dziękuję 🙂

Odpowiedz

Marek Mielcarek 25 grudnia, 2020 o 22:35

Zdrowych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów w nowym roku.

Odpowiedz

Katarzyna Kroner 26 grudnia, 2020 o 18:00

Dziękuję 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kroner Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kroner z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem katarzyna.kroner@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: